ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Altınova’dan kardeş belediyeye çöp kamyonu

Altınova’dan kardeş belediyeye çöp kamyonu

Tarih 02 Nisan 2018, 15:00 Editör

Altınova Belediye Meclisi 2018 Nisan ayı ilk oturum, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında gerçekleştirdi.

Altınova Belediye Meclisi 2018 Nisan ayı ilk oturum, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında gerçekleştirdi.
Mecliste; Altınova Belediyesi’nin kardeş belediyesi Makedonya Studeniçen Belediyesi’ne çöp kamyonu alınıp hibe edilmesi oy birliğiyle kabul edildi.
EKSİKSİZ KATILIM
Altınova Belediye Meclisi’nin Nisan ayı ilk oturumunda gündem maddeleri ele alındı. Meclis Üyeleri; Fevzi Arıcı, Hasan Karabacak, Birol Bayram, Bilal Ok, Mustafa Sarıgül, Ali Saruhan, Ali Koçal, Kenan Aykalkan ve Muharrem Akdemir gündem maddelerini değerlendirilirken, önergeler de ele alındı. Meclise gelen konular görüşülmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.
STUDENİÇEN’E ÇÖP KAMYONU
Altınova Belediyesi ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) işbirliğiyle, Makedonya Üsküp Studeniçen Belediyesi’nin ihtiyacı olan çöp kamyonunu satın alarak, Studeniçen Belediyesi’ne hibe edecek. Nüfusu tamamı Müslüman olan ve belediye binası önünde Makedon Bayrağı’nın yanında Türk Bayrağı dalgalanan yöreye gönderilecek olan O Km. çöp aracı ile önemli bir eksiklik giderilmiş olacak.
Hatırlanacağı gibi; 2017 Kasım ayında Altınova Belediyesi ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) işbirliğiyle yine kardeş belediye olan Makedonya’nın Merkez Jupa Belediyesi’ne de itfaiye aracı hibe edilmişti.

Bu haber 257 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

Fulacıklılar’dan Oral’a ziyaret

Fulacıklılar’dan Oral’a ziyaret Fulacıklılar Derneği yöneticileri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

Hersek Lagününde kuş türü 208’e çıktı

Hersek Lagününde kuş türü 208’e çıktı Hersek Lagünü Kış Ortası Su Kuşu Sayımı (KOSKS) gerçekleştirildi. Lagünde yeni bir kuş türüne rastlanırken tür sayı...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi