ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Satranç ustaları belirlendi

Satranç ustaları belirlendi

Tarih 30 Nisan 2018, 10:05 Editör

Altınova Belediyesi 12. Geleneksel Satranç Turnuvası Altınova Belediyesi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Altınova Belediyesi 12. Geleneksel Satranç Turnuvası Altınova Belediyesi Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.
15 bin TL nakit ödülün dağıtılan Altınova Belediyesi 12. Geleneksel Satranç Turnuvası, Çavuşçiftliği Fatih Sultan Mehmet İlkokulu yanındaki Altınova Spor Salonu’nda tamamlandı. 3 kategoride 240 sporcu katıldığı turnuvada dereceye girenlere ödülleri, Altınova Belediye Başkan Vekili Ali Sarıhan ve Altınova İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran tarafından verildi.
TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN KATILIM
27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenen 12. Geleneksel Altınova Belediyesi Ulusal Satranç Turnuvası A Kategorisinde 37 sporcu, B Kategorisinde 54 sporcu, C Kategorisinde 104 sporcu olmak üzere 195 sporcu ile tamamlandı. Turnuva sonunda toplamda 15.000 TL Nakit para ödülü dağıtıldı.
Turnuvaya Yalova, Bursa, Konya, İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Mersin, Burdur, Tekirdağ, Malatya, Gaziantep, Karabük, Uşak, Şanlıurfa, Edirne, Düzce, Giresun, Nevşehir, Van, Sinop, Manisa, Çanakkale, Bolu, Karaman, Muğla, Tokat, Ankara gibi illerin katılımlarıyla Türkiye’nin dört bir yanından yoğun ilgi gördü.
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
ORAL’DAN TEŞEKKÜR
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral Turnuvada Emeği geçen Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, Turnuva Direktörü Ömer Faruk Uyrun, Turnuva Başhakemi Recep Karaç, Turnuva Gözlemcisi Umut Sapan ve turnuvada görev alan hakemlere ve katılım sağlayan sporculara teşekkür ederken, başarılarının devamını diledi.
DERECEYE GİRENLER
Turnuvada A Kategorisinde birinciliği Kürşat Buğra Gökçek, ikinciliği Muhittin Büker ve üçüncülüğü Elnur Aliyev aldı.
B Kategorisinde birinciliği Alperen Sancar, ikinciliği Onat Türkmenoğlu ve üçüncülüğü Ahmet Gedik kazandı.
C Kategorisinde birinciliği Mohammederfan Zamzam, ikinciliği Ela Cebecioğlu ve üçüncülüğü ufuk Adıgüzel aldı.
A ALT KATEGORİ
En iyi 16 yaş altı birincisi Kürşat Buğra Gökçek, ikinci Eray Kılıç, üçüncü Serhan Berat Özdemir.
En iyi bayan sporcu Çisel Anaçoğlu.
En iyi 50 yaş ve üstü sporcu Muhittin Büker
B ALT KATEGORİ
En iyi 16 yaş altı birincisi Kerem Şener, ikinci Hüseyin Durğun, üçüncü Efe Eren Kavilcioğlu.
En iyi 10 yaş altı birincisi İlhami Göktuğ Özen, ikinci Ege Şahingör, üçüncü Arda Yusuf Yalçın.
En iyi bayan sporcu Hatice Kübra Kalender.
En iyi 50 yaş ve üstü sporcu Ahmet Akıncı.
C ALT KATEGORİ
En iyi 16 yaş altı birincisi Mohammederfan Zamzam, ikinci Ela Cebecioğlu, üçüncü Yusuf Sina Akyaz.
En iyi 10 yaş altı birincisi Ela Cebecioğlu, ikinci Eymen Düzgün, üçüncü Atakan Alkan.
En iyi bayan sporcu Ela Cebecioğlu.
Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Bu haber 106 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SPOR

Şampiyonlardan Oral’a ziyaret

Şampiyonlardan Oral’a ziyaret Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türkiye Şampiyonası ve Kırkpınar’da ikincilik elde eden genç sporcuları m...

Altınovalı güreşçiler Türkiye ikincisi oldu

Altınovalı güreşçiler Türkiye ikincisi oldu Ankara’da yapılan Minikler Türkiye Şampiyonasında Altınova Belediyespor güreşçilerinden Nurettin Emin Kapal ve Arif...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?




Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi