ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
İmar barışı anlatıldı

İmar barışı anlatıldı

Tarih 03 Ağustos 2018, 11:32 Editör

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “İmar Barışı” uygulamaları bilgilendirme toplantısı Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “İmar Barışı” uygulamaları bilgilendirme toplantısı Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda yapıldı.
Belediye personelleri, mahalle ve köy muhtarları ve Kaymakamlık personellerinin katıldığı toplantıda, İmar Barışı uygulamalarının amacı kapsamı ve uygulama safhaları detaylı bir biçimde anlatıldı.
E-DEVLET ÜZERİNDEN
Müracaatlar vatandaşın kendi beyanı esas olmak üzere, e-devlet sistemi üzerinden kendi e-devlet şifresi ile yapılmaktadır. Ayrıca İl Müdürlüğümüze gelen vatandaşlarımıza da gerekli bilgilendirme yapılmakta ve talepte bulunan vatandaşlarımıza e-devlet üzerinden müracaatları noktasında yardımcı olunarak başvuru işleminin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
E-devlet üzerinden gerçekleştirilen başvurularda yapı kullanma izin belgesinin (iskan) var olup olmadığı ve arsanın mülkiyet durumunun hazine mülkiyeti mi yoksa özel mülkiyet mi olup olmadığını beyan esnasında soran 2 (iki) adet buton daha e-devlete eklenmiştir” denildi.
GENİŞ KATILIM
Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya, İl Müdür Yardımcısı M. Reşit Alp, Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdür Mimar Burak Özgöl, Çevre ve Şehircilik İmar ve Planlama Şube Müdür Şerif Yüce, Çevre ve Şehircilik Altyapı Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü Mehmet Dağ, Altınova Belediyesi Fen İşleri personeli ve muhtarlar katıldı.

Bu haber 297 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EKONOMİ

Oral’dan servisçilere zam müjdesi

Oral’dan servisçilere zam müjdesi S.S. 32 No’lu Altınova Servis Taşımacılığı Kooperatifi'nin düzenlediği kahvaltısına katılan Altınova Belediye B...

Altınova’da fileler belediyeden

Altınova’da fileler belediyeden Çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin önlenmesine yönelik düzenlemenin yürürlüğe girmesinin ardından Altınova Be...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi