ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Oto kiralama firmaları dernekleşti

Oto kiralama firmaları dernekleşti

Tarih 15 Ağustos 2018, 12:00 Editör

Türkiye genelinde sadece 11 İlde kurulmuş olan, Oto Kiralama Kuruluşları Derneği'nin 12’incisi Yalova'da kuruldu. Dernek üyeleri artık saatlik araç kiralama yaparak müşteriye daha ekonomik araç kiralatabilecek.

Murat Kalaycı'nın başkanlığında kuruluş çalışmaları başlatılan, Yalova Oto Kiralama Kuruluşları Derneği ( YOKKDER ) 19 Temmuz 2018 tarihinde kuruluş işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine resmen başladı.
ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA
Yalova genelinde tüm oto kiralama firmalarını bünyelerine katarak sektörün daha iyi hizmet vermesini amaçladıklarını söyleyen Dernek Başkanı Murat Kalaycı, “Amacımız müşteriye daha iyi hizmet edebilmek adına yüksek profesyonellik ve ahlaki değerlerle, kanun ve devlet politikalarına uygun şekilde hareket eden, operasyonel araç kiralama ve kısa dönem kiralama endüstrilerinin tek koruyucusu ve referansı olmak. Müşterilerinin haklarını korumak.
Sektörün, ilgili devlet kurumları ile iletişimini sağlayarak karşılıklı anlayışı geliştirmek ve arttırmak. Üyelerinin sürdürülebilir büyümesini ve ülkemiz ekonomisine katkısını arttırmak için çalışmak.
Sektörü kamu karşısında tanıtmak. İlişkili sektörler ile iletişimi ve işbirliklerini arttırmak. YOKKDER üyelerini korumak ve geliştirmek. Üyelerimizin sektörel anlamdaki tanımı ise, operasyonel araç kiralama ve kısa dönem araç kiralama endüstrileri olarak açıklanmaktadır" dedi.
Derneğin yönetim kurulu: Başkanı Murat Kalaycı, Başkan Yardımcısı Sait Yavuz, Genel Sekreter Kaan Tezcan, Sayman Ahmet İnan, Coşkun Eroğlu, üyeler Fatih Erbil ve Fatih Şenol.

Bu haber 142 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EKONOMİ

Yalova’nın gurur günü

Yalova’nın gurur günü 2018 Temmuz ayı itibariyle depolama gazından elektrik üretmeye başlan Yalova İli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisl...

Elektrik üretim tesisi açılıyor

Elektrik üretim tesisi açılıyor YAKAB Elektrik Üretim Tesisinin açılışı, 30 Kasım 2018 Cuma Günü saat 14:30’da törenle gerçekleştirilecek.

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi