ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
Doç. Dr. Yasin Pişgin Karamürsel de panel düzenledi.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Cemre Tersanesi’nde hedef ‘sıfır kaza’

Cemre Tersanesi’nde hedef ‘sıfır kaza’

Tarih 13 Mart 2019, 11:00 Editör

Altınova Tersaneler Bölgesinde kurulu bulunan Cemre Tersanelerinde iş sağlığı ve iş güvenli konusu en öncelikli prensip olarak kabul ediliyor.

Altınova Tersaneler Bölgesinde kurulu bulunan Cemre Tersanelerinde iş sağlığı ve iş güvenli konusu en öncelikli prensip olarak kabul ediliyor.
Altınova’da yer alan iki tersanesinde de ‘Sıfır Kaza’ politikası uyguladıklarını belirten tersane yetkilileri, “Bu konuda bizimle çalışan tüm firmalara teşekkür ediyoruz” denildi.
“SORUMLULUKLAR YERİNE GETİRİLİYOR”
İş sağlığı ve iş güvenliğinin öncelikli konuları olduğunu ifade eden Cemre Tersanesi yetkilileri, “Kuruluşundan bu yana attığı her adımda iş ve işçi sağlığı ve güvenliğini her zaman en önde tutan, çevreye ve doğaya saygılı üretimi ilke olarak benimseyen Cemre Tersanesi, çalışanların özverileri ve yardımlarıyla bu önemli görevi eksiksiz tamamlamak adına her zaman sorumluluklarını yerine getirmiştir.
Her iki tersane alanında tutulan istatistikler yardımıyla belirlenen en az gün kayıplı çalışan taşeronlarımız; Cemre 1’de Elkon, ADS ve Bayer; Cemre 2’de Eksen, Aytur ve Türkkanı olarak belirlendi. Kendilerini iş ve işçi sağlığına verdikleri önemden dolayı tebrik ediyoruz. “Sıfır Kaza” politikamızla birlikte başardığımız ve başaracağımız nice öncü projede tüm çalışanlarımıza omuz omuza verdikleri emek için Cemre Ailesi olarak teşekkür ediyoruz” denildi.

Bu haber 960 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GEMİ İNŞA SAN.

Olympic Prawn denize indirdi

Olympic Prawn denize indirdi Altınova Tersaneler Bölgesinde kurulu bulunan Cemre Tersanesi, zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde dahi ülke ekono...

Denizcilik Zirvesi yapıldı

Denizcilik Zirvesi yapıldı Yalova Valiliği himayesinde Liman Başkanlığı ve Yalova Üniversitesi tarafından düzenlenen "Denizcilik Zirvesi", Ula...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi