ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Ulusal Öğrenci Sempozyumu yapıldı

Ulusal Öğrenci Sempozyumu yapıldı

Tarih 08 Mayıs 2019, 11:00 Editör

Karamürsel Dr. Pembe Müjgân Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal Öğrenci Sempozyumu 6 ilden katılan okullarla gerçekleştirildi.

Karamürsel Dr. Pembe Müjgân Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal Öğrenci Sempozyumu 6 ilden katılan okullarla gerçekleştirildi.
Karamürsel Dr. Pembe Müjgân Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal Öğrenci Sempozyumu; Balıkesir'den 2 okul, İstanbul'dan 2 okul, Ankara'dan 2 okul, Muğla'dan 1 okul, Kocaeli'den 5 okul ve Yalova’dan Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünün katılımıyla gerçekleştrildi.
ALANINDA TEK
Türkiye genelinde alanında yapılan tek olan sempozyum; Toplum Sağlığı ve Bağışıklama, Afetlerde Sağlık Hizmetlerinin Sunumu ve Yürütülmesi, Alternatif tıp Uygulamalarına Öğrenci Bakışı, Öğrenci Gözüyle Sağlık ve İlaç İlişkisi, Psikolojik Hastalıklar ve İnsan Doğası temaları, tanış, tartış, sun şeklinde gerçekleşti. Öğrenciler sınıflarda temalar hakkında fikirlerini paylaştıktan sonra drama tekniklerini kullanarak sunumlarını başarılı bir şekilde yaptı.
ALTINOVA’YA ÖDÜL
Karamürsel Sağlık Meslek Lisesinin öğrenciler arasında düzenlenen sosyal medya yarışmasını, Altonova Bülent Özyürük ÇPAL öğrencileri yolladıkları eğlenceli fotoğraflarla kazandılar. Ödüllerini Karamürsel Dr. Pembe Müjgân Calp Gökçora Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zeki Bayram takdim etti.

Bu haber 331 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

EĞİTİM

Geleceğin denizcileri Piri Reis’i gezdi

Geleceğin denizcileri Piri Reis’i gezdi Altınova Denizcilik Meslek Lisesi öğrencileri, bölümleriyle ilgili Piri Reis Üniversitesi’ni gezdi. Öğrenciler, gel...

Altınovalı öğrenciler Ankara’yı gezdi

Altınovalı öğrenciler Ankara’yı gezdi Altınova Belediyesi 7’den 77’ye Çevrimiçi Altınova Projesi kapsamında ilçede bulunan ortaokul 6’ıncı sınıf öğrencil...

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi