ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYEMİZ İLETİŞİM
    

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Altınova Meclisinden önemli kararlar

Altınova Meclisinden önemli kararlar

Tarih 24 Haziran 2019, 10:09 Editör

Altınova Belediye Meclisi 2019 Haziran ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı. Mecliste, gündem maddeleri ve komisyon raporları ele alındı.

Altınova Belediye Meclisi 2019 Haziran ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı. Mecliste, gündem maddeleri ve komisyon raporları ele alındı.
Altınova Belediyesi Haziran ayı meclisinde önemli kararlara imza atıldı. Daha gelişmiş ve verimli hizmet vermek amacıyla Altınova Belediyesi’nin TASKİB Başkanlığından ayrılmasına oy birliğiyle karar verildi. Mecliste ayrıca, İlçeye yeni bir lise ve uygulama camii yapımı için yer sorunun çözdü.
7’inci 5 Yıllık 2020-2024 yılları arası imar programının kabul edildiği mecliste, Doğa Eğitim Merkezi’ne giriş yolu açmak için kamu yararı kararının alınması ve tersane yoluna ait yol ve kasis projesinin onaylanmasına karar verildi.
TASKİB’DEN AYRILIYOR
Belediye İtfaiye Teşkilatının Altınova Belediyesi Tarafından daha gelişmiş ve verimli bir şekilde hizmet verebilmek için yeniden yapılandırmaya gidileceğinden, TASKİB (Tavşanlı Altınova Subaşı Kaytazdere İtfaiye Birliği) Başkanlığı’nın Birlik Tüzüğünün 38. Maddesine istinaden, TASKİB Başkanlığından Altınova Belediyesi olarak ayrılmasına oybirliği ile karar verildi.
LİSE VE CAMİYE YER
Altınova Cumhuriyet Mahallesi (Ova Mevkii), tescil harici alanının, hazırlanan 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Revizyonuna göre ‘Lise Alanı’ yapılmasına, aynı bölgede 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Revizyonuna göre “B.H.A.” olan fonksiyonunun ‘Cami Alanı’ olarak değiştirilmesine Meclis’te yapılan açık oylama sonucu oy birliği ile karar verildi.

Bu haber 185 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İLÇEMİZDEN

Oral’dan engellilere ziyaret

Oral’dan engellilere ziyaret Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede yaşayan engelli vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

Aralık Meclisi başladı

Aralık Meclisi başladı Altınova Belediye Meclisi, 2019 Aralık ayı Meclis toplantısının ilk oturumu yapıldı.

 

 

 

ANKET

Tersaneler istihdam sağlıyor mu?
Tüm Anketler

ALTINOVA MEDYA GAZETECİLİK YAYINCILIK DANŞ. MATBAACILIK HİZMETLERİ ALTINOVA / YALOVA
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi